Karkasiniai namai ir pirtys

Apie mus

Jeigu Jus aplankė sapnas ar svajonė turėti naują namą, mes galime tai paversti realybe.

Net nesvarbu, ar savo namą jūs regėjote mieste ar kaime, prie ežero ar miško vidury - mūsų namai gali būti statomi bet kur, nes jie yra autonomiški, nepriklausantys nuo centralizuotų šildymo, vandens, kanalizacijos, elektros, dujų ar kitų sistemų.

Nesvarbu, ar būtų pavasaris, vasara, ruduo, ar žiema - mūsų namai statomi bet kokiu oru.

Nesvarbu, ar Jūs savo namą regėjote Lietuvoje, Vokietijoje ar Švedijoje - mes jį pastatysime bet kurioje pasaulio vietoje.

Nesvarbu, ar savo name Jūs regėjote baroko, renesanso, klasikinį, ar superšiuolaikinį interjerą, baldus - mūsų rekomenduoti dizaineriai padės jums rasti Jūsų stilių.

Nesvarbu, ar Jūsų svajonių namas turi būti vieno ar dviejų aukštų, vieno ar septynių kambarių, su šlaitiniu, ar su „balkoniniu" stogu, su senovinėmis gonkelėmis ar su lodžija - bet kuri svajonė yra įgyvendinama.

Net jeigu Jūs dar nesate gamtos draugas, mes sudarysime sąlygas Jums tokiu tapti, nes mūsų namai yra ekologiški, draugiški gamtai.

Svarbiausia, kad mes Jūsų svajonę galime įgyvendinti kol ji dar neišblėso, nes mūsų karkasiniai - skydiniai namai pastatomi per 7-12 savaičių. Ir netgi jeigu jūs gyvenate šaltame mūriniame name, kurio apšildymas kainuoja brangiai - nešiltinkite jo, nes seno namo apšiltinimas kainuos tiek pat, kiek naujas mūsų karkasinis namas.

Svarbiausia, kad mūsų namo statyba visiškai švari - jis surenkamas tiesiai nuo ratų. Nei statybinio laužo Jūsų sklype, nei dulkių, nei statybų triukšmu nepatenkintų kaimynų - jie net nepastebės, kaip išdygo jūsų namas. Tačiau negarantuojame tiktai vieno - kad Jūsų kaimynai jums nepavydės.